Zerwane wiązadła krzyżowe, wycięto kawałek łękotki

Witam Mam 30 lat w wieku 18 lat grając w piłkę nożną zderzyłem się z przeciwnikiem i uszkodziłem kolano. Miałem operację - zerwane wiązadła krzyżowe, wycięto kawałek łękotki. Teraz gdy np. biegam kolano lekko puchnie i trzeszczy gdy robię przysiady. Gdy dłużej stoję w jednej pozycji noga lekko drętwieje. Czy takie dolegliwości to normalne zjawisko po takiej operacji? Czy można to usprawnić jakimiś zabiegami, tabletkami, zastrzykami?

Lek. Katarzyna Szymczak

Podawane przez Pana dolegliwosci moga miec związek z oepracją więzadła, radziłabym skonsultować sie z tej sprawie z ortopedą który zaleci odpowiednie postępowanie w związku z Pana dolegliowościami: zabiegi rehabilitacyjne, fizjoterapeutyczne.
Pozdrawiam