Zerwane więzadła w wyniku zwichnięcia stawu kolanowego u 50-latki

Dzień dobry ,w niedzielę uległam wypadkowi w wyniku którego doznałam zwichnięcia stawu kolanowego.Lekarz chirurg na izbie przyjęć nastawił kolano i skierował mnie do szpitala .Wykonano zdjęcie rentgenowskie i unieruchomiono mi nogę. Lekarze ortopedzi stwierdzili ze mam zerwane wszystkie więzadła ,na moje pytanie czy operacja nie jest potrzebna stwierdzili ze w moim wieku (50 lat) .W środę założono mi elastyczny gips na 3 tyg.Czy zastosowano właściwe leczenie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Unieruchomienie jest jedną z metod leczenia przy tego typu urazach. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.