Zerwane więzadło ACL, wycięta część łąkotki, zwyrodnienie stawu i ubytek kości udowych i piszczelowych

jaki rodzaj zabiegu jest potrzebny? gdy jest zerwane więzadło acl, wycięta część łąkotki, ubytek kości powierzchni udowych i piszczelowych, zwyrodnienie stawu.. wszystko to po jednej artroskopii i zakażeniu gronkowcem złocistym..minęło 2,5roku..proszę o pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku zerwania więzadła krzyżowego przedniego przeprowadza się zabieg rekonstrukcji ACL. Proszę udać się do specjalisty ortopedy, który po zbadaniu oraz ocenie wyników wszystkich badań zadecyduje o dalszym postępowaniu.