Zerwanie a utrzymywanie kontaktu z dziewczyną

Dziewczyną mówi "daj mi czas" ale chce pisać ciągle sms, po 2 tygodniach zrywa. Co robić? Już nie ma kontaktu z nią. Powiedziała żebym spadał. Czy lepiej dac jej jeszcze czas na przemyślenie wszystkiego ? Czy pisać sms , dzwonić, prezenty dawać czy lepiej by było gdybym nic nie robił żeby zatęskniła za tym co było i napisała? Pisaliśmy ciągle więc czas jej nic nie dał żeby poczuła tęsknotę i to uczucie. Czy teraz dac jej czas aż sama się odezwie?

Witam,
nie napisał Pan z jakiego powodu dziewczyna chciała trochę czasu. Jednak teraz wyraźnie powiedziała, że chce zakończyć relację. Być może z czasem odezwie się do Pana, prawdopodobne jest też, że nigdy tego nie zrobi.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Panu,

Zachęcałabym Pana, żeby mocno skupił się Pan na sobie, na swoich hobby, zastanowił się, jaki związek byłby dla Pana wartościowy..

Warto byłoby wznowić relacje ze Znajomymi, tak żeby konstruktywnie zarządził Pan swoim czasem.

Kiedy zajmie się Pan sobą, nie skupiając się już tak na Dziewczynie, prawdopodobnie odbuduje Pan siebie i zobaczy Waszą relację z innej perspektywy, a reszta ułoży się, czego Panu serdecznie życzę.

Gdyby chciał Pan ze mną porozmawiać, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Panu tylko wartościowego i pięknego związku,
Irena Mielnik-Madej