Zerwanie przez chłopaka z dnia na dzień

Zerwanie Witam, mam 23 lata. Byłam z chłopakiem 3 lata. On świata poza mną nie widział, lecz miesiąc temu chciał 2 tygodnie przerwy, aby przemyśleć czy nadal mnie kocha, dałam mu je po tym czasie wrócił do mnie mówił, że sercem jest za mną ale rozum mówi nie. kilka dni później było już ok przytulał mnie, całował mówił, że kocha i 2 dni temu tak nagle z dnia na dzień zerwał ze mną. Mówił, że to nie ma sensu, że nie pasujemy do siebie, że już mnie nie kocha. Czy to możliwe?

Witam,
Zapewne trudno Pani zrozumieć zachowanie chłopaka. Może zresztą i on sam do końca nie rozumie tego, co się w nim dzieje (tak sobie pomyślałem na podstawie opisanych przez Panią jego odejść i powrotów).
Może też Pani przeżywać teraz trudne emocje. To zrozumiałe i naturalne w tej sytuacji.
Nie mamy wpływu na to co robią inni ludzie. Jeżeli Pani chłopak postanowił odejść to był to jego wybór. I jego motywy, które nie świadczą w ogóle o Pani.
Zna zapewne Pani powiedzenie o czasie, który leczy.
To może być trudne pogodzić się z zakończeniem 3 letniego związku. Lecz z czasem tak się stanie i zwiąże się Pani z kimś, kto będzie chciał być z Panią "na zawsze". I warto na tę osobę poczekać.
Pozdrawiam serdecznie
Artur B

Witam,
Pani były partner podjął decyzje o rozstaniu i, choć to na pewno bolesne, należy ją uszanować. Chęć odbycia przerwy i późniejsze wyznanie chłopaka świadczą o tym, że z jakiegoś powodu rozmyślał nad przyszłością związku i podjął decyzje o jego zakończeniu. Dlaczego to zrobił, wie tylko on sam. Może Pani próbować z nim o tym porozmawiać.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl