Zerwanie przez dziewczynę z powodu zazdrości

Dziewczyna zostawiła mnie bo byłem "bardzo zazdrosny". I przez to niby przestała kochać. Teraz nie chce ze mną wgl utrzymywać kontaktu. Co zrobić by przekonać ją do rozmowy? Chciałbym to naprawić bo bardzo mi zależy na niej. Jeżeli zatęskni to ile na to czekać?

Witam,
jeżeli dziewczyna nie chce rozmawiać to nie ma sposobu, żeby ją do tego nakłonić. Możliwe też, że nie zatęskni i odpowiada jej obecny stan. Może Pan jedynie zapewnić ją o swoim uczuciu i zaproponować rozmowę. Pisze Pan, że był bardzo zazdrosny, czy to się zmieniło, co wpłynęło na zmianę? Co mogłby Pan zaoferować teraz Pana byłej partnerce.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Moim zdaniem warto sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego był Pan "nadmiernie zazdrosny" i czy jest Pan w stanie nad tym zapanować. Jeżeli nie, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna znowu z Panem zerwie. Pozdrawiam.