Zerwanie więzadeł krzyżowych a bolesność kolana

Operacja ACL kolana, zerwanie więzadeł krzyżowych. Operacja z wykorzystaniem śrub. Operacja odbyła się w sierpniu 2014r. Mamy styczeń 2015, podczas schodzenia ze schodów przeskoczyło coś w kolanie i uniemożliwiło to wyprostowanie jak i sprawiło duży ból. Czy to znaczy, że operacja została źle wykonana ? CO z tym dalej zrobić ?

Aleksander Ropielewski

Koniecznie wykonać badania obrazowe kolana (najlepiej rezonans magnetyczny) i nie wykonywać ruchów w stanie kolanowym (najlepiej założyć ortezę). Dopiero wykonanie badania przedmiotowego i obrazowego będzie podstawą do odpowiedzi na Pańskie pytania.