Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zerwanie więzozrostu piszczelowo-strzałkowego

Witam 9 czerwca podczas meczu złamałem kostkę i zerwałem więzozrost piszczelowo strzałkowy. Półtora tygodnia później miałem zabieg operacyjny ( użyto pętli drucianej, drutów KW cos takiego..) . Od tamtej chwili chodzę o kulach oraz mam szynę gipsową. Ciekawi mnie jak długo będzie trwał mój powrót do sprawności, jak długa rehabilitacja? Co robić by przyśpieszyć leczenie? I kiedy można powrócić do uprawiania sportu ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Nowatorski robot rehabilitacyjny Luna

Luna - nowatorski robot rehabilitacyjny może być stosowany we wszelkiego rodzaju chorobach związanych z zanikiem mięśni. Uczy się ruchu pacjenta, pomaga mu w aktywizacji mięśni, które wymagają ćwiczeń. Może być stosowany w pracy z dziećmi i dorosłymi, ma opcję włączenia gry, która odciąga uwagę od bólu towarzyszącego rehabilitacji. Ćwiczenie z Luną jest bardziej efektywne niż tylko z fizjoterapeutą. O tym, jak robot do rehabilitacji Luna EMG współpracuje z pacjentem opowiada. Michał Mikulski, jego twórca.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety