Zerwanie z kobietą z dnia na dzień

Witam, facet zrywa z dnia na dzień bo twierdzi, że przestał tęsknić, że ja postawiłam szybę, że chemia była ale zdechła, że jest w kropce..i cała masa innych.Pytam w prost czy definitywnie koniec, odpowiada, że nie wie.Proszę goo zerwanie kontaktu bo mnie to za bardzo boli i zablokowanie na fb, żebym nie widziała zdjeć i co u niego,wyjaśniam, że sama jak to zrobie, to ciekawosc będzie silniejsza i i tak będę zaglądała.Nie usuwa, nie odpowiada, a za dwa dni lajkuje post, po co takie zachowanie?

Dzień Dobry Pani,

Nie wiem, jak długo jesteście Państwo w związku.
Na Pani zapytanie odnośnie dalszej relacji między Wami, Partner nie potrafił się określić.
U Pani Mężczyzny pojawiła się wątpliwość i potrzebuje czasu na pobycie Samemu, aby dotrzeć do prawdziwych uczuć względem Pani, by ponownie za Panią "zatęsknić".

Proponowałabym Dać Mu ten czas, jeśli jest Pani Nim nadal zainteresowana.
Nie reagować na zaczepki, nie odzywać się.
W tym czasie 100- procentowo zająć się Sobą, spotykać się z Koleżankami, podjąć aktywność fizyczną, sprawiać Sobie przyjemności- potraktować ten czas jako bonus dla Siebie.
A odpowiedź przyjdzie,

Serdeczności,
Irena Mielnik-Madej

Witam serdecznie,
Wspomina Pani, że partner sam nie wie, czy chce definitywnie się rozstać - być może zachowanie, którego Pani nie rozumie (lajkowanie postu) wynika z jego wątpliwości. Być może chce pokazać Pani, że mimo podjęcia decyzji o zakończeniu relacji, jest Pani dla niego w dalszym ciągu w jakiś sposób ważna. Należy zadać sobie pytanie, czego ja oczekuję, czy z uwagi na to, co usłyszałam od partnera i jak funkcjonowałam w relacji (pisze Pani o postawieniu szyby, czy zgadza się z tym Pani?) widzę szanse na uratowanie związku? Partner mówi Pani, że jest w kropce, jeśli Pani uważa podobnie, być może warto zastanowić się nad ponowną rozmową i wyjaśnieniem swoich wątpliwości. Pisze Pani również o zerwaniu z dnia na dzień - normalnym jest, że musi minąć trochę czasu żeby zdystansować się od tej sytuacji, czasami zdarza się, że z jednej, bądź drugiej strony mogą pojawić się chęci utrzymania kontaktu. Jeśli ma Pani ochotę porozmawiać z kimś obiektywnym na temat swoich aktualnych emocji, pojawiających się myśli - zawsze może Pani skorzystać z konsultacji psychologicznych, bądź telefonu zaufania.
Pozdrawiam,
Karolina Pietrzak (karolinapietrzak.pl)

Witam,
Jest Pani w trudnym momencie swojego życia emocjonalnego, ponieważ Pani partner z dnia na dzień zakończył relację. Obecnie zachowanie mężczyzny jest jednak niejednoznaczne i może świadczyć o braku zdecydowania i podjęciu decyzji pod wpływem chwili. Może warto się spotkać i jeszcze raz porozmawiać - szczerze, otwarcie, mówiąc o swoich uczuciach, wątpliwościach i potrzebach. Komunikacja jest bardzo ważna - to bez niej związek umiera.
W razie wątpliwości zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska