Zespół biodra trzaskającego wewnętrznie

Witam mam zespół biodra trzaskającego wewnętrznie. Rezonans magnetyczny wyszedł dobrze. Na usg wyszło iż mam zwiększoną ilość płynu w obrębie szyjki kości udowej bez cech przerostu błony maziowej, entezopatia przyczepu, pojedyncze zwapnienia w obrębie mięśnia. w badaniu bez nacisku mięsień przeskakuje z trzaskiem. rtg również miałam wykonane lecz lekarz nawet zdjęcia nie obejrzał. Jakie jeszcze mogą zostać przeprowadzone badania przed operacją. od 6lat mam leczenie zachowawcze bez poprawy

Raczej badania jakie miała Pani wykonane powinny być wystarczające (do rozważenia jeszcze ewentualnie wykonanie USG stawu biodrowego). Najlepiej, żeby o dalszym postępowaniu zadecydować ortopeda, który będzie Panią operował.