Zespół Crouzona a wybór metody leczenia

witam serdecznie, mam pytanie odnosnie zespolu crouzona. Jestem w ciazy, spodziewam sie dziecka ( 35 tydzien ciazy), mam zespol crouzona wiec istnieje prawdopodobienstwo 50% ,ze moje dziecko rowniez bedzie je mialo. Poki co, usg nie wykazuje zadnych anomalii plodu, ale moj lekarz ginekolog nie wie czy z taka kraniostenozą mozna rodzic silami natury czy potrzebne jest cesarskie ciecie ? ( kiedy przedwczesnie zrasta sie szew czaszkowy ? czy juz w zyciu plodowym i wymagane jest cesarskie ciecie?)

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze powinna Pani rodzic w szpitalu o 3 stopniu referencyjności . proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa ponownie