Zespół Gilberta a badanie bilirubiny

Witam. Mam 18 lat, dwa lata temu robiłem badania krwi na bilirubinę, aspat,alat, żelazo. Bilirubina całkowita 57.8 umol/l, norma

Szkoda, że informacje są tak niepełne! Czy ma Pan rozpoznany zespół Gilberta? Podany wynik bilirubiny otrzymany teraz, czy 2 lata temu? Jaka jest norma w danym laboratorium?
Czy badanie wykonane było po głodówce, czy może wystąpiła hemoliza?
Trudno coś konkretnego powiedzieć, dysponując tak niepełnymi danymi.