Zespół Gilberta a poziom bilirubiny

Witam,chciałbym dowiedzieć się czy przy zespole gillberta i sferocytozie normalny jest wysoki poziom bilirubiny powyżej 10 ,która nie spada i cały czas mam żółte oczy i skórę.Może znają Państwo jakiś lek na obniżenie bilirubiny.Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie dodatkowych badań. Proszę koniecznie udać się do lekarza hepatologa.