Zespół jajników policystycznych a duże ilości śluzu

witam . mam zespol jajnikow policystycznych , miesciaczke mialam co 2 miesiace , 1 mialam a nastepna to plamienia , ostatnio pod rzad dostalam dwa rrazy 19 ,a teraz spoznia mi sie juz ponad 2 tydonie i wystepuje przesroczysny o neutralnym zapachu w duzych ilosciach sluz, robilam testy ciazowe i oba wyszly negatywnie , co mam robic ? co o tym myslec ?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Podane zaburzenia są wynikiem wahań równowagi hormonalnej spowodowanych przez zespół policystycznych jajników. Jedynym rozwiązaniem, które może przynieść poprawę sytuacji jest optymalna kontrola choroby podstawowej. Proszę pozostawać pod stałą opieką ginekologa.