Zespół nadnerczo-płciowy oraz problemy z włosami

kilka lat temu stwierdzono u mnie zespól nadnerczo-plciowy urodziłam zdrowego synka mimo ze mam nieregularne miesiaczki a nawet niekiedy jej brak przez wiele miesiecy w zwiazku z ta choroba dokucza mi brak wlosow na glowie i nadmierne owłosienie w niechcianych miejscach jestem rowniez czesto zdołowana i przygnebiona przez swój wyglad jak mam sie leczyc?czy istnieja leki po ktorych odrosna mi wlosy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą endokrynologiem, który pokieruje Pani leczeniem. W związku z brakiem włosów warto skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.