Zespół nerczycowy i przeszczep nerki a ocena komisji lekarskiej

Mam dziecko które od urodzenia ma stwierdzony ''wrodzony zespół nerczycowy''w wieku dwóch lat miała przeszczep nerki.A orzeczenie o niepełonsprawności też prawie od początku.A teraz będąc na komisji zabrali mi świadczenie pielęgnacyjne a zostawili jej tylko zasiłek pielęgnacyjny twierdząc że dziecko w wieku 10lat jest samodzielne.I że nie posiadam zbyt obszernej dokumentacji.A przecież takie dziecko wymaga więcej zainteresowania.Czy postąpili zgodnie z prawem?I do pracy i tak nie pójdę bo kto

Taka komisja decyduje o wszystkim po analizie dostarczonej dokumentacji i przedstawionej sytuacji socjalnej i ona stanowi w tym względzie prawo. Oczywiście ma Pani możliwość odwołania się od tej decyzji jeśli z nią Pani się nie zgadza.