Zespół niespokojnych nóg u 25-latki

Dzień dobry, chciałabym zapytać o możliwości zmniejszenia zespołu niespokojnych nóg. Gdy spytałam internistę o jakieś leczenie, wręcz mnie wyśmiała, mówiąc, że jestem za młoda (mam 24 lata). Dodam, że RLS (niezdiagnozowane, ale wszystkie objawy pasują) utrudnia mi życie, nie mogę spać, wiercę się w nocy w łóżku, ciężko mi wysiedzieć na 1,5 godzinnym wykładzie. Od współlokatorek wiem, że w nocy sypiam machając przez sen nogami, przez co budzę sie zmęczona... Proszę o jakąś podpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.