Zespół objawów psychosomatycznych a leczenie

Witam ,czy zespół objawów psychosomatycznych (nerwica)i leki podawane podczas leczenia,powodują ,to ,że ta osoba ,może ulegać wpływom osób trzecich?żona podczas pobytu w szpitalu ,poznała ,człowieka ,po próbie samobójczej (on 13 lat starszy od mojej żony) Sprawa rozwodowa,9 stycznia.Po kilku rozmowach z żoną o stworzenie związku (21 lat razem)Ma wahania.Raz mówi ,że przemyśli ,później że się boi ,czy da sie położyć na szale 21 ze mną na inna osobę ,której nie kocha

Niezależnie od branych leków i form terapii, każda osoba może ulegać wpływowi osób trzecich. Leczenie farmakologiczne nie ma na to wpływu. Polecałbym udanie się na terapię par zanim podejmą państwo jakaś krytyczną decyzję, której potem mogą państwo żałować.