Zespół obsesyjno-kompulsyjny u 34-letniej osoby

Witam,mam 34 lata i leczę się obecnie u lekarza psychiatry na zespół obsesyjno-kompulsyjny.Leczę się już rok czasu.Cały czas jednym lekiem,tj.Efectin Er.Początkowo dawka 37,5 ,potem 75 i obecnie od wielu m-cy 150mg.Lek ten dużo mi pomógł,chociaż jeszcze nie do końca.Czekam na dalsze rezultaty.Mam pustkę w głowie,zaniki pamięci jeszcze.A wszystko zaczęło się od nerwicy lekowej.Moje pyt.Czy z dawki 150 mg moge zwiekszyc na 225 mg i z miesiac tak brac,a pozniej stopniowo schodzic az do odstawienia

Dzień dobry,
wszelkie zmiany w dawkowaniu muszą być poprzedzone konsultacją z lekarzem psychiatrą, który przepisał ten lek. Nie należy na własną rękę zmieniać przyjmowanej dawki.