Zespół paranoidalny i przebieg terapii psychodynamicznej

Witam, cierpię na zespół paranoidalny chodzę na terapię psychodynamiczną od roku mój problem polega na tym, że nie wiem już o czym mam mówić na terapii czuję że wszystko już powiedziałam ale nadal moje problemy nie zostały rozwiązane nie wiem co z tym zrobić

Polecam powiedzieć terapeucie właśnie to, o czym Pani pisze tu na portalu - że ma odczucie, iż powiedziała Pani wszystko i nie wie co dalej. To może być przyczynek do kolejnego etapu Pani terapii. Powodzenia!