Zespół PCOS a starania o dziecko

Witam mam 31 lat od dawna staram sie z mezem o dziecko lecz ginekolog u którego się lecze stwierdził ze mam policystyczne jajniki i wychodzi mi caly czas zla cytologia prosze mi odpisac czy z policystycznymi jajnikami mozna miec dzieci i do jakiego specjalisty najlepiej sie udac.pozdrawiam

Piotr Pilarski

Na pewno kobiety z PCOS mają większe problemy z zajściem w ciążę ale jest to możliwe. Proszę udać się do ginekologa który zajmuje się leczeniem niepłodności.

Pozdrawiam.