Zespół Polanda - rekonstrukcja mięśnia piersiowego

Kieruję do Państwa zapytanie, gdzie w Warszawie mogę znaleźć lekarza, u którego mógłbym dokonać wszczepienia implantu mięśnia piersiowego? Mam 33 lata i już nie wytrzymuję psychicznie z tym, że moja klatka piersiowa ma tylko jeden dobrze rozwinięty mięsień. Najprawdopodobniej jest to Zespół Polanda. Wszędzie, gdzie wpiszę odpowiednią frazę są informacje tylko dla kobiet. Mężczyźni są zostawieni na pastwę losu. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Redakcja abcZdrowie

Operacje w zespole Polanda są prowadzone w podobny sposób jak operacje rekonstrukcyjne piersi u kobiet. Może Pan udać się do kliniki plastycznej i tam uzyskać szczegółowe informacje.

Najważniejsze to porozmawiać z właściwym specjalistą aby dać sobie i jemu szansę na przygotowanie operacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły.
Wizytę można umówić drogą emailową kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski