Zespół policystycznych jajników a ryzyko wystąpienia niepłodności

Witam mam 25 lat i okolo roku temu lekarz stwierdzil u mnie zespol policystycznych jajnikow ale powiedzial ze tego sie nie leczy czy mam powody byc zaniepokojona ze moge byc bezplodna

Milena Lubowicz

Zespół policystycznych jajników nie jest równoznaczny z bezpłodnością. Natomiast na pewno zajście w ciążę jest utrudnione. Gdy zdecyduje się Pani na macierzyństwo, proszę udać się do ginekologa, który oceni Pani stan zdrowia i omówi z Panią szczegóły.
Pozdrawiam