Zespół policystycznych jajników i nadmierne owłosienie

Witam.. Dzisiaj dowiedziałam się że mam PCOS - ( mam hirsutyzm ) nie wiem co mam robic jestem w rozpaczy nie chce takiego zycia dlaczego ja.. te wlosy sa juz prawie wszedzie.. czy jest jakis sposob zeby to wyleczyc ? :( Prosze o pomoc .

Najlepiej gdyby była Pani pod kontrolą interdyscyplinarną ginekologa-endokrynologa-dermatologa (kolejność dowolna). Oczywiście istnieją sposoby na leczenie/ łagodzenie hirsutyzmu i innych objawów PCO. Pozdrawiam