Zespół policystycznych jajników i wydzielina z sutka

Witam, mam 23 lata i 2 letnie dziecko. Choruje na policystyczne jajniki i od prawie 5 m-cy nie mam partnera. Bylam dzisiaj u ginekologa z powodu bólu podbrzusza i po badaniu powiedzial ze macica prawidlowa a usg za miesiac. Zauważyłam przy wieczornym badaniu piersi ze po scisnieciu prawego sutka z jednego kanaliku wypłynęła mętna kwasna wydzielina. Czy mozliwe ze to ciaza i lekarz nie zauważył? Dodam ze nie mam zadnych objawów ciazy i robilam 3 testy wczesniej wszystkie negatywne.

Skoro wyniki testów ciążowych są ujemne, ginekolog przy badaniu nie stwierdził ciąży, a zwłaszcza, że od 5 miesięcy nie miała Pani kontaktów seksualnych to można napisać pewnie, że nie jest Pani w ciąży.