Zespół popunkcyjny, szumy w głowie i bóle karku

Po tygodniu pobytu w szpitslu Wypisane mnie do domu z zespołem popunkcyjnym a szum w glowie i ból karku oraz pleców nie ustepuje a minęły 4 tygodnie, gdzie i do kogo się udać o pomoc,jestem bezradna. Kto może mnie przyjąć dodam że operacja była o 500 km od mojego miejsca zamieszkania wiec jazda tam jest niemożliwa.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac sie do lekarza neurologa lub anestezjologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.