Zespół Raynauda i utrata węchu

Mam, poprzez kapilaroskopię, zdiagnozowany Zespół Reynauda. Oprócz typowego objawu, czyli trudności z uzyskaniem poczucia ciepła , prawie w ogóle straciłem węch i mam wiecznie przekrwione oczy. O jakiej chorobie może to świadczyć?

Milena Lubowicz

Proponuje porozmawiać z reumatologiem, który zna Pana dobrze i oceni czy jest powiązanie między tymi objawami.
Pozdrawiam