Zespół Sercowy i choroba wieńcowa

Witam. W karcie informacyjnej stwierdzono sercowy zespół X i że jestem po dwukrotnym przebyciu NSTEMI oraz chorobę wieńcową CCS II / III. Po wykonaniu badania fosfataza alkaliczna wynosi 60 U/l i proszę o odpowiedż czy w moim przypadku jest to dobry wynik czy powinnam skonsultować to z odpowiednim lekarzem ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik fosfatazy zasadowej jest prawidłowy. Wynik zdecydowanie należy jednak skonsultować z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.