Zespół Sjogrena i padaczka a niedowład prawostronny

choruję na zespół sjogrena i padaczkę miokloniczną do tego jest jeszcze podejrzenie choroby leśniowskiego -crohna i APS .Wobec tego mam pytanie skąd u mnie mógł się wziąć niedowład prawostronny oraz neuralgia nerwu trójdzielnego oraz podejrzenie jest jeszcze porażenia nerwu twarzowego-stwierdzone przy badaniu przez neurologa,lecz nie dostałam odp.skąd to i czy ma to związek z moimi chorobami?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu ustalenia przyczyny nieprawidłowości konieczne będzie wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.