Zespół Sjorgera i czerwona plama na skórze twarzy

Lekarz stwierdzil u mnie zespol sjorgena, ale zeby być na 100% pewnym wyslal mnie na badanie kwri(nie ma jeszcze wynikow)dodatkowo od 4-5mcy mam czerwona plamę na twarzy(wygląda jak rumien)stosowalam hydrokortyzor w maści przez 7dni,ale mi nie pomaga.powiedziałam lekarzowi że nie daje rezultatu ta maść a dodatkowo mam te plamy na ręku, brzuchu i plecach (na szczęście nie swedza tak bardzo nie bola) to i tak mam używać nadal ta masc tylko że przez 2tyg 2x dziennie. Może jest coś innego albo lepsz

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę przyjmować maść z hydrokortyzonem przez okres zalecony przez lekarza, jeśli po tym czasie nie zauważy Pani poprawy, wówczas proszę się udać do lekarza prowadzącego celem modyfikacji leczenia. Pozdrawiam.