Zespół suchego oka i ciągle zaczerwienione oczy

Witam serdecznie:)Od kilku lat chodzę do okulisty bez skutecznie...Mam zespół suchego oka i ciągle zaczerwienione oczy.Niestety nikt jeszcze nie pomógł mi wyleczyć tej wstydliwej choroby oczu.Ostatnio przeczytałam w internecie na temat srebra koloidalnego "rozpuszczonego" w wodzie destylowanej...Proszę mi powiedzieć czy można przemywać tym lekarstwem oczy?Bardzo proszę o pomoc.

Zespół suchego oka nie powinien występować u osób w Pani wieku, chyba,że Pani choruje na jakąś chorobę układową, np. RZS, toczeń ,ziarniniak Wegenera itp. należy być pewnym rozpoznania. Jeśli to suche oko to leczeniem są sztuczne łzy , najlepiej bez konserwantów np. Hyabak, HyalDrop, Thealoz Duo. Systane Ultra, w okresie zaostrzeń stosujemy krople ze sterydami np. Tobradex, lub Dexafree..Srebro koloidowe służy do odkażania a nie nawilżania ,więc myślę że się nie przyda.Pozdrawiam