Zespół suchego oka u 29-latka

Witam. Bardzo szczypią i pieką mnie oczy. Biorę krople Starazolin i żel do oczu Vidisic ale nic nie pomaga dalej mnie bolą, wydaje mi się że mam zespół suchego oka ale to tylko moja opinia z tego co wyczytałem w internecie. W związku z tym prosiłbym o jakąś radę co z tym zrobić lub polecić jakiś skuteczny lek na moją dolegliwość. Z góry dziękuję i życzę wszystkim lekarzom na portal.abczdrowie Wesołych Świąt.

Witam.zalecam odstawienie Starazolinu. Proszę zakrapiac Hylocomod 4x na dzień a na noc dawać Bepanthen. To z regeneruje powierzchnię oka.poprawi się za 1 do 2 tyg. jeżeli brał Pan Starazo lin krótko. Jeżeli długo to niestety daje on efekt jojo ma mnóstwo działań ubocznych. Pozdrawiam serdecznie