Zespół zakodowanych reakcji seksualnych u 18-latka

Witam,Interesuje mnie, czy zespół zakodowanych reakcji seksualnych może występować w chłopca/mężczyzny w wieku 18 lat. (myślę o trudności z osiągnięciem orgazmu)Czy istnieje możliwość, że zdołał się on wykształcić już w tak młodym wieku ?Czy problemy tego rodzaju są związane z innymi czynnikami ? Strach, brak pewności siebie..Pozdrawiam.

Podaje Pan niestety zbyt mało informacji. Kiedy rozpoczął Pan współżycie seksualne? Jak długo trwa problem? Jak często się Pan masturbuje i w jaki sposób?

Jeśli problem będzie się utrzymywał warto skorzystać z konsultacji seksuologicznej.

Pozdrawiam
http://pracownia-terapii.pl