Zespolenie kości piszczelowej a powrót do pracy

Jestem 2,5 miesiąca po wstawieniu gwoździa śródszpikowego w piszczel i zespolenia kości strzałkowej. Lekarz zalecił nie obciążanie nogi. Czy rzeczywiście nie powinienem obciążać nogi czy noga powinna pracować w warunkach zbliżonych do normalnych? Czy po 3 miesiącach będę w stanie (o ile zrost będzie w miarę dobry) wsiąść za kierownicę? Z góry dziękuję.

Do odpowiedzi potrzebne jest zdjęcie rtg. Złamania są różne Niemniej większość pacjentów 2,5 miesiąca po zespoleniu chodzi obciążając kończynę i może prowadzić.