Zespolenie kości udowej a wysiłek fizyczny

Dzień dobry jestem 6 miesięcy po zespoleniu szyjki kości udowej zrost kości w dóżym stopniu zaawansowany brak oznak martwicy .Chodzę o jednej kuli i mogę obciążać nogę w 70%.Panie doktorze jakie dystanse mogę pokonywać ?Chodzę ok.1 km dziennie i ćwiczę na rowerku.Nie odczówam bólu w nodze ale po wysiłku czuję dyskomfort w okolicy pachwiny.Czy mogę pozwolić sobie na jakiś większy wysiłek np:jakieś prace w domu,dłuższe chodzenie ?

Szanowny Panie, jeżeli po 6 miesiącach od operacyjnego zespolenia szyjki kości udowej w obrazie rtg jest zrost kostny to lekarza prowadzący w najbliższym okresie czasu pozwoli Panu na pełne obciążanie operowanej kończyny - tak uważam. Obecnie poruszając się w asekuracji kuli łokciowej powinien Pan jak najwięcej ćwiczyć w odciążeniu (basen co 2 dni , rower codziennie kilka razy po 20 minut) oraz chodzić na częste ale krótkie spacery ( np. 20minut chodzę i 40 odpoczywam) i tak ......w każdą godzinę ......o ile starczy Panu cierpliwości. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do pełni zdrowia.