Zespolenie kości udowej u mamy

Moja mama wiek 83 - 2.X.br. miała operację zespolenia kości udowej /śruby, blacha/ po wypadku samochod., osteoporoza Pierwszy rtg 2 mce po operacji wykazał, że kość zrasta sie dobrze Zażywa Osteogenon 1x2 tabl. Ma ortezę, balkonik Lek. nie zalecił rehabilitacji Chcę zeby została skier na Oddz. wczesnej poszpitalnej rehabilitacji narzadu ruchu w Inowrocławiu Kiedy może najwczesniej jechać, czy powinna Skierowanie już mamy, lek. sceptycznie podchodzi do problemu Będę wdzięczna za odp. Pozdr

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Rozpoczęcie rehabilitacji zależy od stanu pacjentki, wskazana jest konsultacja z lekarzem rehabilitacji danego ośrodka.