Zespolenie wieloodłamowego złamania nasady i przynasady dalszej kości ramiennej lewej

Kobieta 32 lata, Radom. 25.08.16 miałam operację zespolenie wieloodłamowego złamania nasady i przynasady dalszej kości ramiennej lewej, za pomocą płyty LCP, następnie longeta z obciążeniem. po 14 dniach zdjęto szwy, założono tą samą longete, ręka dalej puchnie, mam powiększoną lewą pierś, czy to normalne czy po zdjęciu gipsu będzie konieczna orteza Lekarz prowadzący twierdzi że ręka już nigdy w pełni się nie zegnie, a nad mienie że jestem leworęczna, czy naprawęe nawet zębów nią nie umyję

Lek. Tomasz Budlewski

bez badania lekarskiego ciezko jest sie wypowiedziec. proponuje udac sie do lekarza ortopedy w celu konsultacji.

Witam , za mało wiem o stanie pierwotnym , przebiegu leczenia oraz o stanie obecnym , abym mógł powiedzieć coś autorytatywnego! Proponuje zapytać innego ortopedy o ew. potrzebną rehabilitację! z.żurawski