Zestaw leków od psychiatry

Witam, od psychiatry dostałem zestaw leków: Pramolan, Xanax oraz Chlorprothixen oraz Zolpidem. Mam pytanie który lek mogę zażywać w ciągu dnia, żeby mnie nie usypiał, ale dodawał energii w ciągu dnia i chęci do życia? Wiem, że zolpidem mam brać 30 min przed snem a chlorprothixen 2h przed snem. A co z tymi dwoma? Bo nie pamiętam. Pramolanu mam brać 1tab x 3 dziennie a Xanaxu w ogóle nie pamiętam jak. Proszę o odpowiedź szczegółową i rzetelną. Pozdrawiam

Moim zdaniem to za dużo różnych leków dla jednego pacjenta- Xanax i zolpidem to leki uzależniające!Powodują także zaburzenia pamięci, koncentracji i uwagi!Chlorprothixene przyjmuje się na 1 godz. przed snem, najpoźniej ok.21-22, pramolan można brać1-3 tabl na dobę, na razie proponuję 1 tabl. w porze kolacji, może skonsultuj się z innym lekarzem