Zez a podwójne widzenie

Witam, Od dzieciństwa mniej wiecej 6 roku życia miałam zeza, a przy tym podwójne widzenie, ponad półtora roku temu miałam operacje korekty zeza zeza podobno już nie mam ale podwójne widzenie zostało. Chciałabym sie spytać czy to możliwe że nie mam zeza ale podwójne widzenie tak ??ni jak to odbieraja ludzi ena których patrzę , czy widzą jakiś zez czy normalnie?? Dziekuej i pozdrawiam

Zez jest związany z podwójnym widzeniem zawsze.Jest ono tłumione przez mózg osoby zezującej. Widzenie obuoczne kształtuje się do 6 roku życia.Polecam usługi zezologów z Krakowa w szpitalu św. Rafała.Przy operacji zeza przesunięto przyczepy mięśni ocznych ale w mózgu zostały drogi wzrokowe- nie da się tego poprawić, dlatego dorosłych się nie operuje,chyba że oczy niedowidzące. Problem jest bardzo złożony. POzdrawiam