Zez i niedowidzenie prawego oka

Witam. Mam zeza i nie dowidzenie prawego oka praktycznie widze słabo. Ide na badania na wozki widłowe. czy to jest przeszkoda na lewe oko widze doskonale do tego ta praca bedzie do 3 metrów. Boje sie ze okulista nie da mi zdolnosci ?

Witam.
W przypadku niedowidzenia na jedno oko u pacjentów występuje brak widzenia przestrzennego - co skutkuje brakiem możliwości pracy na wózkach widłowych.
Pozdrawiam