Zez, niewyraźne widzenie i rozmazany obraz

Witam. Moim problemem jest lewe oko. Gdy patrze w lewo oko nie do końca przesuwa się do kącika oko i w ten sposób robi mi się zez. Do tego dochodzi nie wyraźne widzenie, albo widzę podwójnie, albo jest rozmazany obraz. Noszę okulary, nie miałam żadnych urazów, wypadków. Dziękuję za pomoc.

Piotr Pilarski

To może sugerować problemy neurologiczne. Wskazana jest wizyta u neurologa. Sugeruję wizyt u lekarza rodzinnego który wystawi skierowanie.

Pozdrawiam.