Zez rozbieżny naprzemienny u 38-letniej osoby

Witam, mam 38 lat i zeza rozbieżnego naprzemiennego,teraz jestem bezrobotny,wcześniej pracowałem na produkcji jak czytam fora to nie mogę być kierowcą zawodowym,elektrykiem itd. Czy mogę być górnikiem np.jakie zawody fizyczne z moją wadą mogę wykonywać? Wcześniej aż tak bardzo tego nie zauważyłem, ale teraz myślę sobie, że zez rozbieżny naprzemienny całkowicie rujnuje moje życie. Nie mogę wykonywać praktycznie żadnych zawodów, ponieważ wszędzie potrzebny jest dobry a przynajmniej "znośny" wzrok. Zez rozbieżny naprzemienny stał się dla mnie prawdziwym balastem. Przy okazji chciałbym zapytać czy istnieje w ogóle jakaś możliwość leczenia zeza rozbieżnego naprzemiennego czy na tym etapie życia mogę w ogóle o tym zapomnieć? I jeśli tak to jak wygląda taka terapia? Czy konieczny jest do tego zabieg czy wystarczy na przykład kilka środków farmakologicznych. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Witam.
Nie może Pan wykonywać żadnej pracy na wysokości powyżej 3 metrów, przy maszynach w ruchu oraz nie może być Pan kierowcą zawodowym.
Pozdrawiam