Zezowanie oczy u 5-latka

Witam, mam powazny problem z 5 latkiem. Moj syn gdy sie zlosci od jakiegos czasu zaczyna zezowac oczy. Do tego dochodza tez inne zachowania. Ale z tymi oczami, Czy powinnam sie martwic czy mu przejdzie to zezowanie gdy nie bede zwracac uwagi? Bardzo prosze o odpowiedz.

Witam. Proszę w miarę pilnie udać się do lekarza aby sprawdzić czy syn dobrze widzi i czy nie ma nadwzroczności. Jeżeli przeczyta na obrazkach dobrze, to problem jest związny z zachowaniem, Może synek mieć np. nerwicę, robaki, lub małe napady epilepsji. Sprawa się wyjaśni. Pozdrawiam