Zgaga, ból podbrzusza i kręgosłupa

Witam kochałam się z Mężem bez zabezpieczenia powinnam mieć miesiączkę dopiero 6.02.2014 r a miałam tylko 17 dni pużniej od ostatniej czyli (ostatnia 06.01.2014r )a w tych dniach dostałam znuw (28.01.2014r )nie wiem dlaczego ma straszną zgagę wieczorem i w ciągu dnia ,boli mnie duł brzucha i kręgosłup mam podwyższoną tęperaturę 36,8 37,00 i jakoś dziwnie kręci mi się w głowie czesto chodzę do totlety. .CZY to może być ciąża

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane objawy oczywiście mogą sugerować ciążę. W tej sytuacji radziłbym aby skorzystać z badania u ginekologa. Można także wykonać test ciążowy z krwi.