Zgaga, flegma, kaszel oraz ból a nadbrzuszu i klatce piersiowej

Witam,proszę o poradę co oznaczają objawy jak:zgaga,flegma,kaszel,ból w nadbrzuszu i klatce piersiowej,odbijania,zgaga,powiększony brzuch,krew na papierze(mam hemoroidy)silne wzdęcia,chrypka.Dodam że te oprócz trzech ostatnich(pozostałe utrzymują się już jakiś czas)wystąpiły po kilkuminutowym niesieniu ciężkiego przedmiotu, pół godz. po tym wystąpiły silne bóle w klatce piersiowej,a śmiech je nasilał i powodował duszności.Pojawiło się też zapalenie gardła.Biorę lek na nadcisnienie i Pau D' Arco.

Aleksander Ropielewski

Mnogość objawów oraz wiele pytań jakie potrzebowałbym zadać aby uściślić ich charakter i nasilenie, a także brak możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego sprawiają, że nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jedyne co mogę zasugerować w tej sytuacji to wizyta u lekarza.