Zgaga, gorączka a możliwe przyczyny

Witam. Wczoraj miałem bardzo dziwny dzień. Rano po przebudzeniu przeczuwałem, że mogę mieć tego dnia problemy z żołądkiem. I tak było, z godziny na godzinę gorzej. Później miałem straszną zgagę, bardzo mocno się pociłem i czułem wewnątrz wielką gorączkę. Po 10h. godzinach snu, rano czułem się już dobrze. Co to mogło być ? Id dwóch tygodni odczuwam dyskomfort w okolicach gardła, krtani i przełyku. Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zatrucie pokarmowe nałożone na chorobę refluksowa. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.