Zgaga i ból w mostku

Dzień dobry mam właśnie takie pytanie od 3 dni mam straszną zgagę i wyczuwam ból, w mostku. Bardzo mało jem gdyż cały czas mam wrażenie że jestem syty. Bardzo często mi się odbija? pytanie co mogę zrobić aby ta dolegliwość mineła

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem błędu żywieniowego jak i choroby refluksowej. Pomocne w leczeniu będą leki z grupy IPP lub blokery H2. Proszę udać się do lekarza POZ, który przepisze właściwy lek oraz zdecyduje o konieczności dalszej diagnostyki.