Zgaga i duszności przy przewlekłym zapaleniu żołądka

Witam serdecznie, podczas wyników histopatologiczny: wycniki błony śluzowej zoladka części przedodzernikowej zoladka wyszło mi że mam przewlekle zapalenie żołądka. Towarzyszy mi zgaga, od dłuższego czasu biorę tabletki (bioprazol max) który mi pomaga, gdy przestaje je brac to zgaga powraca. Oraz od jakiegoś czasu doszły duszności A raczej niepełny oddech i non stop mam zapchany nos mimo że nie ma nic podczas wydmuchu. Proszę o pomoc.

Lek. Bartosz Domagała

Czy wykryto też zakazanie helicobacter pylori? Przy refluksie może pan mieć podobne objawy. Proszę udać się do POZ celem wykluczenia czynników wywołujących zapalenie. Bioprazol jest lekiem objawowym, w celu wyeliminowania doelgliwosci i nie przyjmowania leku należy wykluczyć przyczyny