Zgaga i krew po wypróżnieniu

mam 16 lat dzis zauwazyłem znaczną ilość krwi po defekacji w muszli klozetowej wczesniej czułem zgagę przez co przebudzałem się w nocy, co może mi być?

Witam serdecznie. Twoje dolegliwości mogą być wynikiem krwawienia z powodujących zgagę wrzodów. Powinieneś jak najszybciej zgłosić się na Izbę Przyjęć najbliższego szpitala, gdzie zostanie wdrożona odpowiednia diagnostyka.