Zgaga i poranne nudności

Witam proszę o poradę... Na początku dodam że znajduję się za granicą Polski. Od kilku lat mam problemy z zgagą i z porannymi nudnościami. Początkiem tego roku zacząłem się leczyć lekarz podejrzewał wrzody żołądka lub dwunastnicy lub refluks. zrobiono mi badanie na helicobacter pylori i wyszło że mam w sobie tą bakterie dostałem Amoxicillin, Metronidazole, omeprazol z czego dwa pierwsze jadłem przez 7 dni a omeprazol 6 tygodni. Skończyłem terapie i zaraz na drugi dzień powrót... Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa, sądzę ,że konieczne jest wykonanie badania gastroskopowego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.